Kto czyta, nie błądzi.

Jak łatwo i skutecznie korzystać z tej witryny

Kilka wskazówek dla tych, którzy przybyli tu pierwszy raz

Nie trzeba być internetowym geekiem, by łatwo i skutecznie korzystać z tej witryny. Wystarczy obejrzeć nasz krótki przewodnik i wędrówka po stronie stanie się prosta, łatwa i przyjemna. Zapraszamy częściej.

Jak korzystać z tagów?

Bardzo przydatne w nawigacji po stronie są tagi. Każda recenzja jest nimi oznaczona. Można kliknąć nazwisko autora, nazwę gatunku lub inny tag, który nas interesuje, by zobaczyć więcej recenzji na dany temat. To bardzo łatwy sposób szukania większego zakresu interesujących nas treści.

Jak łatwo i skutecznie korzystać z tej witryny?

jak korzystać z tagów?

Elementy graficzne

Na głównej stronie są tak zwane zajawki. Składają się z krótkiej notki oraz okrągłego fragmentu okładki, którą można obejrzeć w całości. To bardzo łatwe, można zobaczyć to na poniższych trzech obrazkach.

Jak łatwo i skutecznie korzystać z tej witryny?

Jak obejrzeć okładkę?

Jak obejrzeć okładkę?

Jak szukać?

Szukając konkretnego tytułu lub nazwiska autora, najlepiej skorzystać z wyszukiwarki. Wywołujemy ją, klikając na ikonę lupy po prawej stronie u góry, a potem wpisujemy szukany ciąg wyrazów.

Korzystanie z wyszukiwarki

U dołu strony również jest wyszukiwarka, a ponadto kalendarz wpisów i archiwum z ostatnich miesięcy, a także tzw. chmura tagów, która również służy do wyszukiwania interesującej nas zawartości.

Jak szukać?

Jak łatwo i skutecznie korzystać z tej witryny

Dziękujemy za poświęcony czas. To chyba nie będzie skomplikowane. Zapraszamy do zapoznania się z recenzjami.

Print Friendly, PDF & Email